Zaterdag 01 maart 2008
Tijdens de jaarvergadering van de vereniging De Hollandsche Molen hebben de drie gediplomeerde molenaars van De Windhond het getuigschrift ontvangen. Henk Rutgers, Gijs Hasselbach en Jan Vermeulen zijn wekelijks actief op de Soester molen aan de Molenweg.
Het bestuur van de stichting de Windhond was natuurlijk vertegenwoordigd bij de diploma uitreiking in het prachtige Koninklijke Instituut voor de Tropen in Amsterdam. Naast de drie gediplomeerde molenaars, zijn er momenteel ook nog 6 molenaars in opleiding, zodat de Windhond over voldoende vrijwilligers beschikt om De Windhond draaiend te houden.
In de molen is ook een winkeltje gevestigd, waar diverse meelproducten en andere artikelen te koop worden aangeboden. De meelproducten zijn nu nog afkomstig van molen De Vriendschap te Weesp, maar het is de bedoeling om in de toekomst eigen gemalen meel te gaan verkopen. Daarvoor worden nu plannen ontwikkeld.
De Windhond, die vorig jaar mei feestelijk is geopend, mag zich verheugen in een grote publieke belangstelling en is elke woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag gratis toegankelijk van 13.00 tot 17.00 uur.
Maandag | Gesloten |
Dinsdag | Gesloten |
Woensdag | 12:00 - 17:00 |
Donderdag | Gesloten |
Vrijdag | Gesloten |
Zaterdag | 12:00 - 17:00 |
Zondag | 12:00 - 17:00 |